Pasaules kauss futbolā rada problēmas "Twitter"
Publicēts 16. jūnijā, 2010.
Pasaules kauss futbolā varētu radīt pārslodzi arī Latvijā populārajā virtuālās komunikācijas un mikroblogošanas tīklā "Twitter", raksta tīkla uzturētāji savā blogā "Twitter engineering".

"Twitter" uzturētāji norāda, ka iekšējā tīkla un tvītošanas kopējās sistēmas uzraudzība ir ļāvusi attīstīties līdz ar pieaugošo lietotāju skaitu. Taču pieaugošais lietotāju skaits jāskata pasaules notikumu kontekstā, jo patlaban notiekošais Pasaules kauss futbolā varot radīt neparedzami lielu "Twitter" lietotāju interesi par jaunākajiem notikumiem, kā dēļ servera darbība var tikt kavēta.

 

Problēmas virtuālajā komunikācijā "Twitter" vidē var ietekmēt arī lielu skaitu Latvijas iedzīvotāju. Saskaņā ar SIA "Soon" 2010.gada februārī publicēto "Latvijas tviterversa apskatu" Latvijā ir reģistrēti vairāk nekā 20 000 "Twitter" lietotāju, no kuriem gandrīz puse ir aktīvi lietotāji. "Twitter" lietotāju skaits Latvijā katru mēnesi pieaug par 1700 cilvēkiem.

"Twitter" ir pasaules populārākais mikroblogu serviss. Tajā ir reģistrējušies vairāk nekā 125 miljoni cilvēku. Katru mēnesi "Twitter" apmeklē vairāk nekā 190 miljoni unikālo lietotāju.


Komentāri (2)
b: pofig
16/06/2010 12:48
web hostings: Nekas, lai turpmāk nodrošinas jau laicīgi pret šādām lietam
11/10/2011 12:11
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: